۲۵ مهر ۱۳۹۷

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تویسرکانی:

کتاب منظومۀ فکری و رفتاری بسیجی مطلوب، مایۀ آبروی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا تویسرکانی، نمایندۀ ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در دیدار با حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش مسئول پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق(ع) بیان داشت: کتاب منظومۀ فکری و رفتاری بسیجی مطلوب، مایۀ آبروی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه است و استقبال خوبی از این کتاب در سطح کشور صورت گرفت.

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا تویسرکانی، نمایندۀ ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در دیدار با حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش مسئول پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق(ع) بیان داشت: کتاب منظومۀ فکری و رفتاری بسیجی مطلوب، مایۀ آبروی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه است و استقبال خوبی از این کتاب در سطح کشور صورت گرفت.

این اثر به قلم حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید قوام‌الدین حسینی سیاهکلرودی توسط انتشارات زمزم‌هدایت در دو جلد، در حوزه‌های فردی، سازمانی، اجتماعی، سیاسی، خانوادگی، فرهنگی، اقتصادی و دفاعی تدوین و منتشر شده است.

 در کتاب منظومۀ فکری و رفتاری بسیجی مطلوب، چهل ویژگی فکری و رفتاری بسیجی مطلوب، مورد بررسی قرار گرفته است. در هر یک از این ویژگی‌ها، پس از ارائه تعریفی کوتاه، با استناد به قرآن کریم، روایات و سخنان امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای مدظله‌العالی در رابطه با اهمیت و ضرورت این ویژگی، راه‌های رسیدن به آن و نمونه‌های عملی آن، از زندگی شهدای انقلاب اسلامی و عالمان دینی، مورد بررسی قرار گرفته است..

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *