۲۴ فروردین ۱۳۹۹

برگزاری اولین جلسۀ اداری پژوهشگاه امام صادق علیه‌السلام در سال جدید

در سال ۱۳۹۹ به دنبال تدبیر در جهت اثربخشی بیشتر متون و آثار پژوهشگاه هستیم و می‌کوشیم ضمن کم کردن هزینه‌ها، کیفیت و سرعت تولید متون و آثار پژوهشی بیفزاییم.

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: در آستانۀ ولادت حضرت علی‌اکبر علیه‌السلام و روز جوان، اولین جلسۀ اداری پژوهشگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش رئیس پژوهشگاه ضمن تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه و با تشکر از زحمات مدیران و همکاران در سال 1398 گزارشی از فعالیت‌های انجام‌شده در ایام تعطیلات را ارائه دادند.

ایشان پرداختن به موضوعات و مسائل جدیدی همچون، جهان پسا کرونا، سپاه و پیامدهای کرونا، جنگ‌های هیبریدی و ترکیبی و جنگ‌های بیوتروریسم را در عرصۀ پژوهش خواستار شدند. وی یادآور شد: امسال به مانند سال قبل اولویت اول ما پاسخ‌گویی به نیازهای نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه می‌باشد و به دنبال تقویت بیشتر ارتباط صف و ستاد در سال 1399 می‌باشیم.

رئیس پژوهشگاه یادآور شد: در سال 1399 نیز به دنبال تدبیر در جهت اثربخشی بیشتر متون و آثار پژوهشگاه هستیم و می‌کوشیم ضمن کم کردن هزینه‌ها، کیفیت و سرعت تولید متون و آثار پژوهشی بیفزاییم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *