۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

با حضور معاون آموزش و پژوهش نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه: تفاهم‌نامه برنامه‌ریزی سال ۱۳۹۹ پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام با معاونت آموزش و پژوهش منعقد شد

تفاهم‌نامه برنامه‌ریزی سال 1399 پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام با معاونت آموزش و پژوهش منعقد شد

به‌منظور سرعت بخشیدن به روند انجام فعالیت‌های پژوهشگاه امام صادق علیه‌السلام، با معاونت آموزش و پژوهش نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه تفاهم‌نامه همکاری امضا شد.

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به‌منظور سرعت بخشیدن به روند انجام فعالیت‌های پژوهشگاه امام صادق علیه‌السلام، با معاونت آموزش و پژوهش نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه تفاهم‌نامه همکاری امضا شد.

در این جلسه، ضمن تبریک انتصاب دکتر عبدالعزیز نیک‌بین به‌عنوان سرپرست معاونت آموزش و پژوهش نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه، گفتگوهایی در خصوص چگونگی استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و امکانات علمی و تقویت هم‌افزایی در زمینه‌های پژوهشی و فناوری به‌منظور برطرف کردن نیازها و موانع پیشبرد برنامه‌ها و فعالیت‌ها مطرح شد.

 در این تفاهم‌نامه مقرر شد در صورت نیاز، ارتباطات پژوهشگاه با رده‌های نمایندگی، سپاه و سایر نیروهای مسلح در راستای معرفی پژوهشگاه، نیازسنجی علمی–پژوهشی و هماهنگی‌های لازم در طول فرآیند پاسخگویی به نیازهای ایشان و برنامه‌های ابلاغی به‌صورت مستقیم انجام گیرد.

ارسال گزارش محتوایی پیشرفت برنامه‌های ابلاغی و اقدامات و فعالیت‌های پژوهشگاه به‌صورت فصلی، برای اطلاع و هماهنگی لازم به معاونت آموزش و پژوهش ازجمله مفاد مشترک این تفاهم‌نامه است.

همچنین، توافق شد با توجه به جانمایی  مرکز فناوری و پشتیبانی فضای مجازی در ساختار مصوب پژوهشگاه، معاونت آموزش و پژوهش نیازسنجی‌های لازم رده‌های نمایندگی  در خصوص سامانه‌های موردنیاز ایشان را شناسایی و برای پژوهشگاه ارسال نماید. و با توجه به شرایط جدید و رشد روزافزون محصولات علمی، عقیدتی-سیاسی، دیجیتالی، هنری و رسانه‌ای و وجود توانمندی‌های پژوهشگاه در این حوزه، معاونت آموزش و پژوهش نسبت به پشتیبانی و ابلاغ این نوع برنامه‌ها به پژوهشگاه اقدام نمایند.

این تفاهم‌نامه با توجه به اهمیت و ضرورت ارتقا سطح دانش در سال جهش تولید و به‌منظور ایجاد زمینه‌های تقویت هم‌افزایی مشترک بین پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام و معاونت آموزش و پژوهش نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه منعقدشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *