۲۴ تیر ۱۳۹۸

نشست هم اندیشی و همکاری‌های علمی معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه و پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق (ع)

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، نشست هم‌اندیشی و همکاری‌های علمی معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه و پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق(ع) با حضور حجت الاسلام و المسلمین میر معزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، نشست هم‌اندیشی و همکاری‌های علمی معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه و پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه السلام با حضور حجت الاسلام و المسلمین میرمعزی برگزار شد.

در این نشست ابتدا حجت الاسلام و المسلمین نگارش ضمن تشکر از حضور معاون پژوهش حوزه‌های علمیه و برشمردن برخی از همکاری‌ها و تعاملات با حوزه‌های علمیه عنوان کردند: پژوهشگاه به دنبال این است که بتواند تعامل گسترده‌تری با حوزه‌های علمیه داشته باشد و از ظرفیت‌های موجود در حوزه‌های علمیه برای خلق آثار قوی و مؤثر بهره ببرد.

حجت الاسلام و المسلمین میرمعزی در این نشست نیز به ظرفیت‌هایی که از تعامل پژوهشگاه و حوزه‌های علمیه به دست خواهد آمد، اشاره کردند و برای اقدام در این راستا خواستار عضویت پژوهشگاه در شورای هماهنگی مراکز پژوهشی حوزه‌های علمیه شدند و از هرگونه همکاری با پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه السلام استقبال کردند.

در ادامه مقرر شد که جلسه مشترک میان مسئولین انتشارات و نشریات پژوهشگاه و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برگزار شود و نقاط اشتراک برای همکاری‌های آتی مد نظر قرار گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *