۵ مرداد ۱۳۹۸

در نشست با مسئول مرکز ارتباطات و بین‌الملل حوزه‌های علمیه مطرح شد:

اعتماد بالایی به فعالیت‌های علمی پژوهشگاه وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، نشست مشترک مرکز ارتباطات و بین‌الملل حوزه‌های علمیه و پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق‌(ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، نشست مشترک مرکز ارتباطات و بین‌الملل حوزه‌های علمیه و پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق‌علیه‌السلام برگزار شد.

در ابتدای این نشست حجت الاسلام و المسلمین نگارش ضمن خوشامدگویی به میهمانان به سابقۀ 40 سال پژوهش پژوهشگاه اشاره کردند و در ادامه دستاوردها و توانمندی‌های کسب شده در طی این سال‌ها را برشمردند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین کوهساری به تبیین مأموریت‌های 3 گانۀ مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه پرداختند. ایشان ضمن استقبال از برقراری ارتباط با پژوهشگاه ابراز امیدواری نمودند که دامنۀ همکاری علمی و پژوهشی با پژوهشگاه گسترش یابد.

مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه‌های علمیه افزود: به‌دلیل اعتماد بالایی که به آثار پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه السلام وجود دارد، مرکز مدیریت از آثار پژوهشگاه استقبال می‌نماید.

در ادامۀ نشست سایر اعضا به بیان نقطه نظرات خود پرداختند. در خاتمه نیز دو طرف بار دیگر بر گسترش همکاری‎ها تأکید کردند و  در خصوص چگونگی عملیاتی‌شدن همکاری‌های علمی به توافق رسیدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *