۱۴ مرداد ۱۳۹۸

نشست عمومی رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق(ع) با کارکنان

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، نشست عمومی رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق (ع) با کارکنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، نشست عمومی رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه السلام با کارکنان برگزار شد.

در ابتدای جلسه به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی علیه‌السلام و حضرت فاطمه سلام‌الله‌علیها مولودی‌خوانی صورت گرفت. سپس حجت الاسلام و المسلمین نگارش ضمن تسلیت شهادت امام جواد علیه‌السلام و تبریک سالروز ازدواج حضرت علی علیه‌السلام و حضرت فاطمه سلام‌الله‌علیها  به بررسی آثار و برکات طهارت ظاهری و باطنی پرداختند و ضمن اشاره به احادیثی در این خصوص افزودند: باید نگاه خیرخواهانه را برسایر نگاه‌ها غلبه داد، در این صورت است که رفتارهای انسان تغییر پیدا می‌کند و خیرات و برکاتی را به‌همراه می‌آورد که آثار آن سال‌ها ادامه می‌یابد.

ایشان در ادامه افزودند: هنگامی که این طهارت اتفاق بیفتد، قلم و نوشته انسان نیز تحت تأثیر قرار می گیرد و تأثیرگذاری آن به مراتب افزایش می‌یابد.

رئیس پژوهشگاه افزودند: سه مطالبه جدی نمایندۀ محترم ولی فقیه در سپاه کیفیت، سرعت، قیمت و صرفه‌جوئی در پژوهش‌ها می باشد و ما با جدیت به دنبال انجام آن هستیم.

ایشان ضمن تشکر از تلاش‌های انجام گرفته از سوی مدیران مجموعه در سال گذشته جایگاه به دست آمده پژوهشگاه را مرهون زحمات تمامی مدیران و نیروهای پژوهشگاه دانستند و از آن‌ها تشکر کردند و در ادامه به گزارش رویدادهای مثبتی که در ماه‌های آغازین سال 98 تحقق یافتند از جمله تبدیل اصولی به قطعی شدن پژوهشگاه، برگزاری جلسات هیئت امنای پژوهشگاه، ملاقات با مراجع، بازدید مسئولان ستادکل نیروهای مسلح از پژوهشگاه و از این دست موارد اشاره کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *