۶ شهریور ۱۳۹۸

جلسه هم اندیشی میان پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق(ع) و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، جلسه هم اندیشی میان پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق (ع) و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برای همکاری در برگزاری همایش بین‌المللی نظریۀ انتظار در اندیشه مقام معظم رهبری دام ظله العالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه،  جلسه هم اندیشی میان پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه السلام و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برای همکاری در برگزاری همایش بین‌المللی نظریۀ انتظار در اندیشه مقام معظم رهبری دام ظله العالی برگزار شد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین دکتر نگارش ضمن عرض خیر مقدم بیان داشتند که پژوهشگاه در راستای ایجاد فضای همکاری میان مراکز علمی که در زمینه علوم اسلامی حرکت می کنند هر گونه آمادگی را داراست.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین الهی نژاد با بیان محورهای اصلی همایش بین‌المللی نظریۀ انتظار از همکاری پژوهشگاه در اجرای همایش استقبال کردند.

در ادامه جلسه با بحث و بررسی اقدامات، توافق شد پژوهشگاه در روند اجرای ارزیابی علمی مقالات، اختصاص یک شماره از مجله علمی تخصصی راهنماشناسی به مقالات همایش و ... در اجرای هرچه بهتر همایش با پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی همکاری داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *