۳ مهر ۱۳۹۸

برگزاری مراسم روز سرباز در پژوهشگاه

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، مراسم گرامی‌داشت روز سرباز با حضور ریاست پژوهشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، مراسم گرامی‌داشت روز سرباز با حضور ریاست پژوهشگاه برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حمید نگارش خطاب به سربازان وظیفه، بر رعایت و انجام واجبات و ترک محرمات  و قدرت نه گفتن در برابر حرام خدا تأکید کردند و در ادامه افزودند: کسب تخصص در طول دوره خدمت و داشتن سیر مطالعاتی و بهبود اوضاع معیشتی سربازان از مهم‌ترین دغدغه‌هایی است که ستاد کل نیروهای مسلح به‌دنبال انجام آن می باشد.

ایشان افزودند: به حمد الله منابع موجود مطالعاتی از جمله کتابخانه پژوهشگاه و سایر مواردی که در دسترس هستند می‌توانند سربازان را در ارتقاء علمی و معرفتی پیش ببرند.

در ادامه مراسم ریاست محترم به گفت و شنود با سربازان پرداختند و از پیشنهادات و طرح‌های سربازان مجموعه مطلع و طی جلسه‌ای با آقایان طاهری و یوسفیان دغدغه های سربازان را منعکس کردند.

کارکنان وظیفۀ پژوهشگاه طرح‌های متنوعی از جمله بحث تخصص‌گرایی، کلاس آموزش رایانه و اعطای مدرک ICDL ، مشاوره روانشناسی ماهانه برای سربازان ، انتخاب سرباز نمونه به صورت ماهانه و طرح تشویقی متاهلان و ..... را مطرح کردند و قرار شد معاون هماهنگ کننده پیگیری نماید.

در پایان با اعطای لوح تقدیر از طرف پژوهشگاه به سرباز نمونه توسط ریاست محترم و اعطای تابلوی طراحی شده تمثال رهبری توسط سرباز عظیمی از طرف گردان قرارگاه به ریاست محترم پژوهشگاه جلسه به پایان رسید.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *