حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹ 5 ربيع أول 1442 Wednesday, 21 October , 2020 ساعت ×
آیت‌الله خاتمی در دیدار با رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام:

آثار پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام را با افتخار تهیه و استفاده می‌کنم.

شناسه : 2561 ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷ 36 بازدید ارسال توسط : نویسنده : سید نادر مددی منبع : روابط عمومی پژوهشگاه

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: آیت‌الله خاتمی، امام جمعۀ تهران و عضو مجلس خبرگان رهبری، در دیدار با رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، ضمن تشکر از زحمات مدیران و دست‌اندرکاران پژوهشگاه به تبلیغ و معرفی بیشتر آثار پژوهشگاه تأکید کرد. در این دیدار که رئیس پژوهشگاه گزارشی از آخرین فعالیت‌های پژوهشگاه را ارائه کردند […]

آثار پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام را با افتخار تهیه و استفاده می‌کنم.
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: آیت‌الله خاتمی، امام جمعۀ تهران و عضو مجلس خبرگان رهبری، در دیدار با رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، ضمن تشکر از زحمات مدیران و دست‌اندرکاران پژوهشگاه به تبلیغ و معرفی بیشتر آثار پژوهشگاه تأکید کرد.
در این دیدار که رئیس پژوهشگاه گزارشی از آخرین فعالیت‌های پژوهشگاه را ارائه کردند امام جمعۀ تهران افزود: من آثار پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام را با افتخار تهیه و استفاده می‌کنم. پرداختن به شبهات پساکرونایی، تدوین دائره‌المعارف دفاع مقدس و تدوین کتاب تاریخ بعد از انقلاب برای جوانان ازجمله نکاتی بود که ایشان بر آن‌ها تأکید کرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.