حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۱۶ مرداد , ۱۴۰۱ 10 محرم 1444 Sunday, 7 August , 2022 ساعت ×

برگزاری اولین جلسۀ اداری پژوهشگاه امام صادق علیه‌السلام در سال جدید

شناسه : 142 ۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵ 773 بازدید ارسال توسط : نویسنده : مهدی دادگر منبع : فارس
در سال ۱۳۹۹ به دنبال تدبیر در جهت اثربخشی بیشتر متون و آثار پژوهشگاه هستیم و می‌کوشیم ضمن کم کردن هزینه‌ها، کیفیت و سرعت تولید متون و آثار پژوهشی بیفزاییم.
برگزاری اولین جلسۀ اداری پژوهشگاه امام صادق علیه‌السلام در سال جدید
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: در آستانۀ ولادت حضرت علی‌اکبر علیه‌السلام و روز جوان، اولین جلسۀ اداری پژوهشگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش رئیس پژوهشگاه ضمن تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه و با تشکر از زحمات مدیران و همکاران در سال ۱۳۹۸ گزارشی از فعالیت‌های انجام‌شده در ایام تعطیلات را ارائه دادند.

ایشان پرداختن به موضوعات و مسائل جدیدی همچون، جهان پسا کرونا، سپاه و پیامدهای کرونا، جنگ‌های هیبریدی و ترکیبی و جنگ‌های بیوتروریسم را در عرصۀ پژوهش خواستار شدند. وی یادآور شد: امسال به مانند سال قبل اولویت اول ما پاسخ‌گویی به نیازهای نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه می‌باشد و به دنبال تقویت بیشتر ارتباط صف و ستاد در سال ۱۳۹۹ می‌باشیم.

رئیس پژوهشگاه یادآور شد: در سال ۱۳۹۹ نیز به دنبال تدبیر در جهت اثربخشی بیشتر متون و آثار پژوهشگاه هستیم و می‌کوشیم ضمن کم کردن هزینه‌ها، کیفیت و سرعت تولید متون و آثار پژوهشی بیفزاییم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.