حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱ 1 ربيع أول 1444 Monday, 26 September , 2022 ساعت ×

برگزاری جلسۀ مجمع پژوهشگاه‌های علوم انسانی اسلامی در قم

شناسه : 2958 ۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۲ 371 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام: نهمین جلسۀ مجمع پژوهشگاه‌های علوم انسانی اسلامی با حضور دکتر رحیمی، معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تشکیل شد. در این جلسه که رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام حضور داشتند، معاون وزیر ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری جلسه، بر جایگاه و نقش […]

برگزاری جلسۀ مجمع پژوهشگاه‌های علوم انسانی اسلامی در قم
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام: نهمین جلسۀ مجمع پژوهشگاه‌های علوم انسانی اسلامی با حضور دکتر رحیمی، معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تشکیل شد. در این جلسه که رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام حضور داشتند، معاون وزیر ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری جلسه، بر جایگاه و نقش مجمع پژوهشگاه‌ها در ترویج علوم انسانی اسلامی تأکید کردند. در این جلسه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر حمید نگارش، ضمن تأکید بر تمرکزگرایی در نظام‌مندسازی مدیریت تحول علوم انسانی اسلامی، به پرهیز از موازی‌کاری و اقدامات جزیره‌ای تأکید کردند.

ایشان در این رابطه افزودند: نقش کلان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در هدایت‌گری و یکپارچه‌سازی مدیریت تحول علوم انسانی اسلامی بسیار ممتاز می‌باشد و امیدواریم در دورۀ جدید، این هدایت‌گری به اوج خود برسد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.