حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱ 1 ربيع أول 1444 Monday, 26 September , 2022 ساعت ×
در دیدار عمومی رئیس پژوهشگاه با کارکنان مطرح شد:

تأکید بر پژوهش‌های گروهی

شناسه : 3079 ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۸:۵۶ 263 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: اولین دیدار عمومی رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام در سال ۱۴۰۱با کارکنان پژوهشگاه برگزار شد. در این دیدار که در آستانۀ سالگرد شهادت استاد مطهری رحمه‌الله‌علیه  برگزار شد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده و در دست اقدام ارائه داند. ایشان به برگزاری کنگرۀ چهار هزار شهید […]

تأکید بر پژوهش‌های گروهی
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: اولین دیدار عمومی رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام در سال ۱۴۰۱با کارکنان پژوهشگاه برگزار شد. در این دیدار که در آستانۀ سالگرد شهادت استاد مطهری رحمه‌الله‌علیه  برگزار شد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده و در دست اقدام ارائه داند.

ایشان به برگزاری کنگرۀ چهار هزار شهید روحانی کشور  اشاره و نقش پژوهشگاه را در کمیتۀ علمی کنگره و تولید ۳۵ جلد کتاب برای کنگره، ممتاز توصیف کردند. ایشان ضمن تأکید بر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح مبنی بر قطب معرفتی و اندیشه‌ای پژوهشگاه در سطح نیروهای مسلح آمادگی فعالیت مستمر و جهادی کارکنان پژوهشگاه را خواستار شدند.

ایشان کارگروه جهاد تبیین و تألیف چند متن در این رابطه را از کارهای ممتاز پژوهشگاه توصیف کردند و اشاره کردند سلسله تألیفات مربوط به جهاد تبیین همچنان ادامه خواهد داشت. تأکید بر اثربخشی بیشتر، مسئله‌شناسی و مسئله‌یابی در پژوهش، تأکید بر کار گروهی و پرهیز از کارهای فردی از نکات دیگری بود که ایشان بر آن تأکید داشتند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.