حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 19 شوال 1443 Friday, 20 May , 2022 ساعت ×
به همت اندیشکدۀ راهبردی و آینده‌نگاری پژوهشگاه

جلسۀ رصد، تبیین، گفتمان‌سازی و تحقق‌بخشی دیدگاه‌های راهبردی مقام معظم رهبری مدظله‌العالی برگزار شد

شناسه : 2896 ۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۹:۳۵ 572 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: در چهارچوب برنامه‌های گروه «دیدگاه‌های راهبردی ولی‌فقیه» جلسۀ رصد، تبیین، گفتمان‌سازی و تحقق بخشی دیدگاه‌های راهبردی مقام معظم رهبری مدظله‌العالی  با حضور سردار زهرایی در پژوهشگاه برگزار شد. در این جلسه با توجه به وجود خلأ محسوس در موضوع تبیین نظری، گفتمان‌سازی و پیاده‌سازی اندیشه‌های مقام معظم رهبری مدظله‌العالی به‌خصوص در […]

جلسۀ رصد، تبیین، گفتمان‌سازی و تحقق‌بخشی دیدگاه‌های راهبردی مقام معظم رهبری مدظله‌العالی  برگزار شد
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: در چهارچوب برنامه‌های گروه «دیدگاه‌های راهبردی ولی‌فقیه» جلسۀ رصد، تبیین، گفتمان‌سازی و تحقق بخشی دیدگاه‌های راهبردی مقام معظم رهبری مدظله‌العالی  با حضور سردار زهرایی در پژوهشگاه برگزار شد.

در این جلسه با توجه به وجود خلأ محسوس در موضوع تبیین نظری، گفتمان‌سازی و پیاده‌سازی اندیشه‌های مقام معظم رهبری مدظله‌العالی به‌خصوص در گسترۀ گفتمان‌سازی و تحقق‌بخشی، راهکارها و اقدامات ناظر به حل این مسئله بررسی و تصمیمات لازم در این مورد گرفته شد.

در این راستا اهمیت توجه به سازوکار انتقال اندیشه‌های مقام معظم رهبری مدظله‌العالی در جایگاه «رهبری جامعه»، «مرجع تقلید»، «ولی‌فقیه» و «فرماندهی کل قوا» به مخاطبان، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در پایان جلسه مقرر شد: هیئت اندیشه‌ورزی رصد، تبیین، گفتمان‌سازی و پیاده‌سازی در پژوهشگاه هرماه یک‌بار برگزار شود، با سامان‌دهی یک بانک اطلاعاتی، تمامی آثار مربوط به اندیشه‌های مقام معظم رهبری مدظله‌العالی  از طرف مسئولان مربوطه در اختیار پژوهشگاه قرار گیرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.