حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۱۶ مرداد , ۱۴۰۱ 10 محرم 1444 Sunday, 7 August , 2022 ساعت ×
با حضور رئیس پژوهشگاه:

جلسۀ فصلی نخبگان جذب شده مرحلۀ اول و دوم پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام برگزار شد

شناسه : 3109 ۰۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۸:۴۲ 33 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: در این جلسه، حجت‌الاسلام محمدتقی شاکر، مسئول دفتر هیئت‌علمی پژوهشگاه، گزارش تفصیلی از مراحل جذب ارائه داد. در ادامه:  پژوهشگران جدید مشکلات و دغدغه‌های پژوهش خود را مطرح و نسبت به فراهم آوردن الزامات مناسب‌تر برای پژوهش تأکید کردند. در پایان حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش، رئیس پژوهشگاه، ضمن استقبال از دیدگاه‌های مطرح‌شده، […]

جلسۀ فصلی نخبگان جذب شده مرحلۀ اول و دوم پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام برگزار شد
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: در این جلسه، حجت‌الاسلام محمدتقی شاکر، مسئول دفتر هیئت‌علمی پژوهشگاه، گزارش تفصیلی از مراحل جذب ارائه داد.

در ادامه:  پژوهشگران جدید مشکلات و دغدغه‌های پژوهش خود را مطرح و نسبت به فراهم آوردن الزامات مناسب‌تر برای پژوهش تأکید کردند.

در پایان حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش، رئیس پژوهشگاه، ضمن استقبال از دیدگاه‌های مطرح‌شده، پژوهشگاه را نیازمند همراهی و همکاری دقیق‌تر نخبگان برای جهش و پیشرفت علمی دانستند و نکاتی را در خصوص تبلیغ دین، جهاد تبیین و مأموریت محور بودن پژوهشگاه بیان کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.