حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱ 24 شوال 1443 Wednesday, 25 May , 2022 ساعت ×
با حضور اعضای معاونت آموزش و پژوهش نمایندگی ولی فقیه در سپاه:

جلسۀ نظام مسائل، نیازسنجی و پروژه های واگذار شده به پژوهشگاه برگزار شد

شناسه : 2858 ۰۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱ 549 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه:جلسۀ نظام مسائل، نیازسنجی و پروژه های واگذار شده به پژوهشگاه با حضور اعضای معاونت آموزش و پژوهش نمایندگی ولی فقیه در سپاه در پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام برگزار شد. در این جلسه در مورد مسائلی از قبیل: ارتباط بیشتر بین نویسندگان و کاربران و بین ستاد و صف، تشکیل […]

جلسۀ نظام مسائل، نیازسنجی و پروژه های واگذار شده به پژوهشگاه برگزار شد
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه:جلسۀ نظام مسائل، نیازسنجی و پروژه های واگذار شده به پژوهشگاه با حضور اعضای معاونت آموزش و پژوهش نمایندگی ولی فقیه در سپاه در پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام برگزار شد.

در این جلسه در مورد مسائلی از قبیل: ارتباط بیشتر بین نویسندگان و کاربران و بین ستاد و صف، تشکیل پردیس در تهران و گزینش نمایندگانی در هر معاونت، توجه جدی تر به متون آموزشی و تربیت نیروهای متخصص در این زمینه، اهداف، محورها، قلمروها و فرایندهای تبدیل موضوع و مشکلات تبادل نظر صورت گرفت و بر استمرار ارتباط بیشتر با معاونت‌های تخصصی و ستادی تأکید شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.