حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 19 شوال 1443 Friday, 20 May , 2022 ساعت ×
معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه:

حمایت و پشتیبانی معاونت و کنگره شهدای روحانی از تدوین زندگینامۀ داستانی شهدای روحانی

شناسه : 2893 ۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۹:۳۲ 449 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: سردار محبی، معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه، به همراه جانشین و مسئول فضای مجازی معاونت با حضور در پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام در جریان روند تدوین زندگینامۀ داستانی شهدای روحانی قرار گرفتند. در این جلسه سردار محبی ضمن قدردانی از تلاش‌های پژوهشگاه در تدوین زندگینامه داستانی […]

حمایت و پشتیبانی معاونت و کنگره شهدای روحانی از تدوین زندگینامۀ داستانی شهدای روحانی
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: سردار محبی، معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه، به همراه جانشین و مسئول فضای مجازی معاونت با حضور در پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام در جریان روند تدوین زندگینامۀ داستانی شهدای روحانی قرار گرفتند.

در این جلسه سردار محبی ضمن قدردانی از تلاش‌های پژوهشگاه در تدوین زندگینامه داستانی شهدای روحانی بیان داشت: حمایت و پشتیبانی از این آثار در دستور کار معاونت و ستاد کنگره شهدای روحانی است و  در این زمینه از عوامل تدوین در اولین فرصت قدردانی خواهد شد. در ادامه جلسه نیز به طرح موضوع همکاری پژوهشگاه در تأسیس کتابخانه ستاد کل سپاه و مشارکت در فعالیت‌های فضای مجازی معاونت اشاره شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش، رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام نیز ضمن تشکر از حضور سردار و هیئت همراه، بابیان اهمیت کار، خواستار توجه ویژه به این موضوع شدند تا اثر باکیفیت و هزینۀ معقول به سرانجام برسد. مدیر اجرایی پروژه نیز با ارائه گزارشی در خصوص روند پیشرفت کار خواهان حفظ ظرفیت گروه نویسندگان مجموعه حاضر شدند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.