حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۲ 9 ذو القعدة 1444 Sunday, 28 May , 2023 ساعت ×
به همت پژوهشکدۀ فرهنگی و اجتماعی

دفاعیه طرح بنیادی «مدیریت عملکرد سازمانی بر اساس آموزه‌های اسلامی» برگزار شد.

شناسه : 2130 ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳ 1195 بازدید ارسال توسط :
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه: دفاعیۀ طرح بنیادی «مدیریت عملکرد سازمانی بر اساس آموزه‌های اسلامی» با حضورحجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر آقاپیروز (عضو هیئت‌علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه) مجری طرح، دکتر زارع (عضو هیئت‌علمی دانشگاه جامع امام حسین علیه‌السلام) ناظر علمی طرح و دکتر گنجعلی (عضو هیئت‌علمی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام) داور طرح در پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام برگزار شد. این طرح از طرح‌های بنیادی گروه مدیریت اسلامی پژوهشکدۀ فرهنگی و اجتماعی است که از سال 1397 آغاز گردیده بود.
دفاعیه طرح بنیادی «مدیریت عملکرد سازمانی بر اساس آموزه‌های اسلامی» برگزار شد.
پ
پ

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه: دفاعیۀ طرح بنیادی «مدیریت عملکرد سازمانی بر اساس آموزه‌های اسلامی» با حضورحجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر آقاپیروز (عضو هیئت‌علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه) مجری طرح، دکتر زارع (عضو هیئت‌علمی دانشگاه جامع امام حسین علیه‌السلام) ناظر علمی طرح و دکتر گنجعلی (عضو هیئت‌علمی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام) داور طرح در پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام برگزار شد. این طرح از طرح‌های بنیادی گروه مدیریت اسلامی پژوهشکدۀ فرهنگی و اجتماعی است که از سال ۱۳۹۷ آغاز گردیده بود.

در این جلسه پس از توضیحات مقدماتی دکتر جواهری زاده (مدیر گروه مدیریت)، مجری طرح به ارائه یافته‌های تحقیق پرداختند و پس‌ازآن داور طرح، سؤالات خود را مطرح و مجری نیز به دفاع از طرح پرداخت. در پایان جلسه نیز ناظر علمی و سایر حاضران نقطه نظرات خود را بیان کردند.

در پایان: با جمع‌بندی و ارزیابی صورت گرفته، طرح فوق با موفقیت دفاع و پذیرفته شد. با انجام دفاعیه این طرح، مقرر است نشست علمی این طرح نیز در ستاد حوزۀ نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه و با حضور مدیران و مسئولین ذی‌ربط برگزار گردد.

انجام طرح‌های کلان و بنیادی از انتظارات نماینده محترم ولی‌فقیه در سپاه می‌باشد که گروه مدیریت پژوهشکده فرهنگی اجتماعی با انجام دو عنوان پروژه بنیادی که با موفقیت به پایان رسیده است، توانسته است در تحقق این انتظارات پیشگام باشد. گروه مدیریت در سال گذشته بیشتر توانسته بود طرح بنیادی (نظام نویسی بر اساس آموزه‌های اسلامی) را با موفقیت به پایان برساند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.