حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱ 14 رجب 1444 Saturday, 4 February , 2023 ساعت ×
به همت معاونت اطلاع‌رسانی و ارتباطات پژوهشگاه، انجام گرفت:

دیدار با معاون فرهنگی وزیر ارشاد

شناسه : 3065 ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ - ۹:۵۴ 415 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به همت معاونت اطلاع‌رسانی و ارتباطات پژوهشگاه، جلسه با دکتر یاسراحمدوند معاون فرهنگی وزیر ارشاد در محل وزارتخانه ارشاد در تهران با حضور محمدصادق خرسند معاون اطلاع‌رسانی و ارتباطات پژوهشگاه و محمد ناصحی مدیر برنامه‌ریزی این معاونت برگزار گردید. در این جلسه دکتر احمدوند ضمن تشکر از حضور و فعالیت پژوهشگاه […]

دیدار با معاون فرهنگی وزیر ارشاد
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به همت معاونت اطلاع‌رسانی و ارتباطات پژوهشگاه، جلسه با دکتر یاسراحمدوند معاون فرهنگی وزیر ارشاد در محل وزارتخانه ارشاد در تهران با حضور محمدصادق خرسند معاون اطلاع‌رسانی و ارتباطات پژوهشگاه و محمد ناصحی مدیر برنامه‌ریزی این معاونت برگزار گردید.

در این جلسه دکتر احمدوند ضمن تشکر از حضور و فعالیت پژوهشگاه و انتشارات زمزم هدایت در بازار چاپ و نشر کشور خواستار افزایش فعالیت این انتشارات در حوزۀ تخصصی خود شد. ایشان برای بهبود روند امور با درخواست پژوهشگاه مبنی بر اختصاص سهمیه کاغذ یارانه‌ای برای چاپ کتاب موافقت کرد.

در ادامه دکتر احمدوند با قبول پیشنهاد پژوهشگاه برای واگذاری غرفه‌ای با اندازه و مکان مناسب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و اختصاص بن کتاب برای تجهیز کتابخانۀ پژوهشگاه قول دادند از طرف وزارت ارشاد مساعدت و همکاری بیشتری با پژوهشگاه برای موفقیت بیشتر در حوزۀ چاپ و نشر صورت بگیرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.