حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۲ 8 ذو القعدة 1444 Saturday, 27 May , 2023 ساعت ×

دیدار رؤسای پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام و معاونت فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه

شناسه : 3668 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵ 33 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به مناسبت هفتۀ عقیدتی-سیاسی، رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام با معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه دیدار و گفتگو کرد و دو طرف بر تعامل بیشتر دو رده تأکید کردند. در این دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش، رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، بیان داشت: پژوهشگاه آمادۀ […]

دیدار رؤسای  پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام و معاونت فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به مناسبت هفتۀ عقیدتی-سیاسی، رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام با معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه دیدار و گفتگو کرد و دو طرف بر تعامل بیشتر دو رده تأکید کردند.

در این دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش، رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، بیان داشت: پژوهشگاه آمادۀ پاسخ‌گویی به مطالب این معاونت می‌باشد. وی همچنین بر ضرورت توجه ویژۀ معاونت فرهنگی و تبلیغات بر تولید محتوا در فضای مجازی تأکید کردند. ایشان بر ایجاد نمایشگاه‌های آثار و محصولات پژوهشگاه در سراسر کشور با همکاری دو رده تأکید کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.