حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱ 1 ربيع أول 1444 Monday, 26 September , 2022 ساعت ×

دیدار رئیس پژوهشگاه با معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

شناسه : 2961 ۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵ 330 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر حمید نگارش، رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام با دکتر رحیمی، معاون پژوهش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دیدار و گفت‌وگو کردند. در این دیدار که دکتر شریفی، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری حضور داشتند، رئیس پژوهشگاه ضمن تقدیر و تشکر […]

دیدار رئیس پژوهشگاه با معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر حمید نگارش، رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام با دکتر رحیمی، معاون پژوهش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دیدار و گفت‌وگو کردند. در این دیدار که دکتر شریفی، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری حضور داشتند، رئیس پژوهشگاه ضمن تقدیر و تشکر از حضور دکتر رحیمی در بازدید از پژوهشگاه در سال ۹۹، بر ضرورت همکاری‌های متقابل تاکید کردند. همچنین در این دیدار، رئیس پژوهشگاه، از وزیر علوم برای بازدید از نمایشگاه دائم آثار و محصولات پژوهشگاه، در هفته پژوهش و فناوری دعوت به عمل آوردند که قرار شد در دستور کار وزارتخانه قرار گیرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.