حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱ 24 شوال 1443 Wednesday, 25 May , 2022 ساعت ×
حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی محمدی سیرت:

رابطۀ بین پژوهش و مجریان یک امر ضروری است

شناسه : 2999 ۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۷ 272 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: در راستای بازدید از مراکز نیروهای مسلح، در هفتۀ پژوهش و فناوری، نشست صمیمی بین مدیران مراکز علمی رده‌های سپاه و پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام برگزار شد. در ابتدای این نشست، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش، رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام ضمن عرض تبریک میلاد باسعادت حضرت زینب سلام‌الله‌علیها […]

پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: در راستای بازدید از مراکز نیروهای مسلح، در هفتۀ پژوهش و فناوری، نشست صمیمی بین مدیران مراکز علمی رده‌های سپاه و پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام برگزار شد.

در ابتدای این نشست، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش، رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام ضمن عرض تبریک میلاد باسعادت حضرت زینب سلام‌الله‌علیها و هفتۀ پژوهش و فناوری، بیان داشت: در هفتۀ پژوهش و فناوری، سعی ما بر این است که از رده‌های مختلف بازدید کرده و زمینۀ ارتباطات و تعاملات را بررسی و بازخوردگیری آثار را انجام داده و از نظرات دوستان استفاده می‌کنیم. از افتخارات پژوهشگاه این است که در جوار حوزۀ علمیه هستیم و از ظرفیت علمی و معنوی آن استفاده می‌کنیم.

در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی محمدی سیرت، مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه، بیان داشت: پژوهش یک بحث کلی است و رابطۀ بین پژوهش و مجریان یک امر ضروری است؛ چون اگر این ارتباط وجود نداشته باشد پژوهش‌ها اثری ندارند. پیشنهاد بنده این است که ما باید از پژوهشگاه بازدید، و آن را بشناسیم و با این روش به نیازهای پژوهشی جهت بدهیم تا آن پژوهش‌ها کاربردی شوند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.