حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۳ فروردین , ۱۴۰۰ 1 رمضان 1442 Monday, 12 April , 2021 ساعت ×
با حضور سردار محبی:

رونمایی از پروژۀ واکاوی مسائل فرهنگی فراروی سپاه در گام دوم انقلاب اسلامی

شناسه : 2745 ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱ 86 بازدید ارسال توسط : نویسنده : سید نادر مددی منبع : روابط عمومی پژوهشگاه

به همت معاونت فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه و همکاری پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، پروژۀ واکاوی مسائل فرهنگی فراروی سپاه در گام دوم انقلاب اسلامی توسط دکتر هومن الوندی و با حضور سردار محبی معاون فرهنگی و تبلیغات و دکتر علیرضا نصر اصفهانی ناظر علمی پروژه در جشنوارۀ فجر در بخش […]

رونمایی از پروژۀ واکاوی مسائل فرهنگی فراروی سپاه در گام دوم انقلاب اسلامی
پ
پ

به همت معاونت فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه و همکاری پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، پروژۀ واکاوی مسائل فرهنگی فراروی سپاه در گام دوم انقلاب اسلامی توسط دکتر هومن الوندی و با حضور سردار محبی معاون فرهنگی و تبلیغات و دکتر علیرضا نصر اصفهانی ناظر علمی پروژه در جشنوارۀ فجر در بخش گفت‌وگومحور ارائه و رونمایی شد. در ارائه این پروژه به مهم‌ترین روندهای جهانی، روندهای ملی و روندهای سازمانی تأثیرگذار بر فرهنگ ارزش محور در گام دوم انقلاب اسلامی پرداخته شد. در پایان با بهره‌گیری از روش تحلیل اثرات متقابل مهم‌ترین پیشران‌های سازمانی تأثیرگذار بر فرهنگ ارزش محور به‌عنوان نتایج این پروژه ارائه گردید.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.