حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۱۶ مرداد , ۱۴۰۱ 10 محرم 1444 Sunday, 7 August , 2022 ساعت ×
معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌فقیه:

رویکرد ارزشمند پژوهشگاه، رفع نیازمندی‌های ستاد.

شناسه : 2643 ۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۹:۱۴ 588 بازدید ارسال توسط : نویسنده : سید نادر مددی منبع : روابط عمومی پژوهشگاه

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به مناسبت هفتۀ پژوهش و فناوری جلسۀ مشترک معاونت فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌فقیه و پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام برگزار شد. در این جلسه که در معاونت فرهنگی و تبلیغات برگزار شد، دکتر محبی، معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیان داشت: پژوهش یکی از ارکان مهم […]

رویکرد ارزشمند پژوهشگاه، رفع نیازمندی‌های ستاد.
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به مناسبت هفتۀ پژوهش و فناوری جلسۀ مشترک معاونت فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌فقیه و پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام برگزار شد.

در این جلسه که در معاونت فرهنگی و تبلیغات برگزار شد، دکتر محبی، معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیان داشت: پژوهش یکی از ارکان مهم در همۀ کارها محسوب می‌شود در این معاونت تلاش ما بر این بوده است که تمام فعالیت‌ها را دانش‌بنیان کنیم و بر مبنای کارهای علمی فعالیت‌های علمی انجام دهیم.

وی افزود: رویکرد پژوهشگاه رفع نیازمندی‌های ستاد است و این بسیار ارزشمند است. ما خیلی احساس نیاز می‌کنیم  و در همۀ عرصه‌های پژوهش دست نیاز دراز می‌کنیم که از ظرفیت پژوهشگاه استفاده کنیم. و درخواست داریم که این جلسه به شکل ماهانه برگزار شود.

در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام ضمن تبریک هفتۀ پژوهش و فناوری بیان داشت: هدف از این جلسه این است که ببینیم انتظارات و توقعات معاونت فرهنگی و تبلیغات از پژوهشگاه چیست؟ و در این راستا به دنبال این باشیم که بهترین خروجی را ازلحاظ مفیدبودن و اثربخش بودن داشته باشیم که این خروجی در این تعاملات بیشتر خودش را نشان می‌دهد.

در پایان مدیران پژوهشگاه و معاونت فرهنگی و تبلیغات نظرات و دیدگاه‌های خود را مطرح کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.