حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۲ 9 ذو القعدة 1444 Sunday, 28 May , 2023 ساعت ×
به همت دفتر نشریات پژوهشگاه:

شانزدهمین شمارۀ نشریۀ علمی پژوهشی پژوهش‌های سیاست اسلامی منتشر شد

شناسه : 2611 ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۹:۳۸ 1964 بازدید ارسال توسط : نویسنده : سید نادر مددی منبع : روابط عمومی پژوهشگاه

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه: شانزدهمین شمارۀ نشریۀ علمی پژوهشی پژوهش‌های سیاست اسلامی منتشر شد. در این شماره مقالاتی با عناوین الگوی پیشرفت «نهاد پاسداری» در گام دوم انقلاب اسلامی؛ چهرۀ چالشی قدرت؛ از شر ضروری تا خیر وجودی با تأکید بر اندیشۀ سیاسی امام خمینی(ره)؛ تحلیل الگوی ارتباط اقناعی رسول اعظم صلی‌الله‌علیه‌و‌آله مبتنی بر […]

شانزدهمین شمارۀ نشریۀ علمی پژوهشی پژوهش‌های سیاست اسلامی منتشر شد
پ
پ

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه: شانزدهمین شمارۀ نشریۀ علمی پژوهشی پژوهش‌های سیاست اسلامی منتشر شد. در این شماره مقالاتی با عناوین الگوی پیشرفت «نهاد پاسداری» در گام دوم انقلاب اسلامی؛ چهرۀ چالشی قدرت؛ از شر ضروری تا خیر وجودی با تأکید بر اندیشۀ سیاسی امام خمینی(ره)؛ تحلیل الگوی ارتباط اقناعی رسول اعظم صلی‌الله‌علیه‌و‌آله مبتنی بر آیات مرتبط با غزوۀ تبوک؛ ماهیت و شاخص‌های حکمرانی در نظام سیاسی جمهوری اسلامی؛ الگوی جستاری تشکیل دولت اسلامی با تأکید بر امت دولت ساز؛ بررسی سرمایۀ اجتماعی در تحقق و تداوم آرمان‌های انقلاب اسلامی از منظر آموزه‌های دینی با تأکید بر دیدگاه امام خمینی(ره)؛ سیاست مدیریت عملکرد سازمان بر اساس آموزه‌های اسلامی؛ شناسایی مؤلفه‌های مدیریت جهادی از منظر قرآن کریم؛ ماهیت قدرت نرم مطلوب از منظر قرآن؛ مدل صلح در اندیشۀ دینی؛ انقلاب اسلامی، نظام بین‌الملل و نقش‌آفرینی نظامیان در فرآیند توسعۀ اقتصادی در جمهوری اسلامی ایران؛ خاستگاه اندیشۀ مقاومت در ایران منتشر شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای مشاهدۀ مقالات این شماره به سامانۀ اختصاصی نشریه به نشانی http://ipr.isri.ac.ir/ مراجعه نمایند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.