حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 27 رمضان 1442 Saturday, 8 May , 2021 ساعت ×
به همت دفتر هیئت‌علمی پژوهشگاه:

ششمین نشست هیئت‌امنای پژوهشگاه برگزار شد

شناسه : 2811 ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹ 41 بازدید ارسال توسط : نویسنده : سید نادر مددی منبع : روابط عمومی پژوهشگاه

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: ششمین نشست هیئت‌امنای پژوهشگاه با حضور اکثر اعضاء برای نخستین بار در پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام برگزار شد. در ابتدای این نشست، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر عبدالله حاجی صادقی رئیس هیئت‌امنا، پژوهشگاه را یکی از باقیات‌الصالحات نمایندگان حضرت امام خمینی(قدس سره) در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی معرفی کردند و به دستور […]

ششمین نشست هیئت‌امنای پژوهشگاه برگزار شد
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: ششمین نشست هیئت‌امنای پژوهشگاه با حضور اکثر اعضاء برای نخستین بار در پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام برگزار شد.

در ابتدای این نشست، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر عبدالله حاجی صادقی رئیس هیئت‌امنا، پژوهشگاه را یکی از باقیات‌الصالحات نمایندگان حضرت امام خمینی(قدس سره) در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی معرفی کردند و به دستور فرماندهی معظم کل قوامدظله‌العالی نسبت به توسعه کمی و کیفی پژوهشگاه توجه دادند.

 در ادامه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش، دبیر هیئت‌امنا و رئیس پژوهشگاه ضمن خیرمقدم خدمت اعضای هیئت‌امنا، بیان داشت: به طبع حدود سه هزار اثر در چهار دهه فعالیت پژوهشگاه اشاره و استفاده از ظرفیت‌های حوزه را موجب جلوگیری از لغزش دینی در آثار دانست. وی تشکیل نمایشگاه دائم آثار و محصولات پژوهشگاه را که برای نخستین بار انجام گرفته از دستاوردهای سال‌های اخیر برشمرد و همچنین بر آمادگی برپایی نمایشگاه آثار پژوهشی در سایر بخش‌های نیروهای مسلح تأکید کرد.

در ادامه ضمن ارائه گزارش فعالیت‌های صورت گرفته درباره مصوبات هیئت‌امنای پنجم، سایر اعضای محترم نیز دیدگاه‌های خود را ارائه کردند.

همچنین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدی عراقی، عضو هیئت‌امنای پژوهشگاه، مطالبه آسیب شناسانه و نیازسنجی دقیق را از ضروریات امروز برشمردند و بیانیه گام دوم و اهمیت آن را نیز مطرح کردند.

سپس، سردار نقدی، عضو هیئت‌امنای پژوهشگاه، ضمن کاربردی توصیف کردن پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادقعلیه‌السلام نسبت به نیازهای نیروهای مسلح، بر مسئله یابی دقیق و ارتباط مستمر میان پژوهشگاه و سایر نیروهای مسلح تأکید کردند.

همچنین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی سعیدی، عضو هیئت‌امنای پژوهشگاه، در این نشست با اشاره به تخصصی بودن مسائل مربوط به دین، بر لزوم نظارت عالیه و کنترل دقیق تمام فعالیت‌های حوزه علوم انسانی اسلامی نیروهای مسلح توسط پژوهشگاه تأکید کردند.

سپس، سردار شکارچی، عضو هیئت‌امنای پژوهشگاه،  ارتباط قوی‌تر میان پژوهشگاه با سایر نیروهای مسلح و آشنایی آن‌ها با ظرفیت‌ها و آثار این مجموعه را لازم دانستند.

در پایان، اعضای هیئت‌امنا، ضمن تصویب پیشنهادات پژوهشگاه، از نمایشگاه دائم آثار و محصولات پژوهشگاه بازدید کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.