حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۲ 8 ذو القعدة 1444 Saturday, 27 May , 2023 ساعت ×

مجموعۀ چهارجلدی زمانۀ بنیان‌گذار منتشر شد

شناسه : 2974 ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۷ 870 بازدید ارسال توسط :

 به همت پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، مجموعۀ چهارجلدی زمانۀ بنیان‌گذار در چهار موضوع تعاملات امام خمینی رحمه‌الله با احزاب و گروه‌های سیاسی، امام خمینی رحمه‌الله و عبور از بحران‌ها و تهدیدهای امنیتی،  تعاملات امام خمینی رحمه‌الله و چالش‌های انتخابات و تعاملات امام خمینی رحمه‌الله و چالش‌های سیاست خارجی در دهۀ ۱۳۶۰ منتشر شد. […]

مجموعۀ چهارجلدی زمانۀ بنیان‌گذار منتشر شد
پ
پ

 به همت پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، مجموعۀ چهارجلدی زمانۀ بنیان‌گذار در چهار موضوع تعاملات امام خمینی رحمه‌الله با احزاب و گروه‌های سیاسی، امام خمینی رحمه‌الله و عبور از بحران‌ها و تهدیدهای امنیتی،  تعاملات امام خمینی رحمه‌الله و چالش‌های انتخابات و تعاملات امام خمینی رحمه‌الله و چالش‌های سیاست خارجی در دهۀ ۱۳۶۰ منتشر شد.

نوع برخورد امام خمینی رحمه‌الله با گروه‌ها و احزاب سیاسی در دهۀ ۱۳۶۰، الگوی مناسبی برای تعامل و رویارویی با آن‌ها در نظام جمهوری اسلامی است. برخی با تحریف، تخطئه و ایجاد شبهه تلاش می‌کنند تعامل امام رحمه‌الله با این گروه‌ها را غیرمنطقی جلوه دهند و از الگو شدن رفتار امام رحمه‌الله جلوگیری کنند. برهمین‌اساس، مقام معظم رهبری دام‌ظله‌العالی با اشاره به اهمیت و حساسیت دهۀ ۱۳۶۰، بر لزوم تبیین صحیح تحولات این دهۀ تأکید دارند تا دشمن نتواند جای شهید و جلاد را عوض کند.

مجموعه کتاب‌های «زمانۀ بنیان‌گذار» به تبیین برخورد امام خمینی رحمه‌الله با چالش‌ها و تحولات دهۀ ۱۳۶۰ می‌پردازد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.