حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱ 24 شوال 1443 Wednesday, 25 May , 2022 ساعت ×

معرفی کتاب «جنگ تمام‌عیار اقتصادی»

شناسه : 1234 ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۰ 729 بازدید ارسال توسط :

  امروزه تحرکات پیدا و پنهان دشمنان، این واقعیت را آشکار می‌کند که آنان برای به زانو درآوردن نظام اسلامی به جنگ اقتصادی روی آورده‌اند. هدف اصلی دشمنان ما از تحریم در جنگ اقتصادی، تغییر رفتار و سپس تغییر ساختار نظام مقدس اسلامی است. بر همین اساس برای مقابله با جنگ تمام‌عیار اقتصادی آگاهی‌بخشی به […]

معرفی کتاب «جنگ تمام‌عیار اقتصادی»
پ
پ
 
امروزه تحرکات پیدا و پنهان دشمنان، این واقعیت را آشکار می‌کند که آنان برای به زانو درآوردن نظام اسلامی به جنگ اقتصادی روی آورده‌اند. هدف اصلی دشمنان ما از تحریم در جنگ اقتصادی، تغییر رفتار و سپس تغییر ساختار نظام مقدس اسلامی است. بر همین اساس برای مقابله با جنگ تمام‌عیار اقتصادی آگاهی‌بخشی به عموم مردم از ملزومات است که باید هوشیارانه صورت گیرد. کتاب «جنگ تمام‌عیار اقتصادی» شامل بخش‌های؛ تعریف جنگ اقتصادی، چرایی جنگ اقتصادی، زمینه‌های اجرایی جنگ اقتصادی و اهداف و ابعاد جنگ اقتصادی می‌شود. این اثر را محمّدمهدی سپهر و همکاران وی تألیف کرده‌اند و انتشارات زمزم هدایت آن را به چاپ رسانده است.
***
علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه این کتاب‌ به نشانی قم، خیابان دور شهر، نبش کوچه سوم، پلاک ۸۱ مراجعه یا با شماره تلفن‌های: ۳۷۷۳۰۷۳۵ ـ۰۹۱۰۲۰۴۲۰۷۱ تماس برقرار کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.