حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱ 14 رجب 1444 Saturday, 4 February , 2023 ساعت ×
به همت اندیشکده راهبردی و آینده‌نگاری برگزار شد:

نشست توجیهی همایش علوم انسانی اسلامی دفاعی–امنیتی

شناسه : 3469 ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۲ 48 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به همت اندیشکده راهبردی و آینده‌نگاری، نشست توجیهی همایش علوم انسانی اسلامی دفاعی–امنیتی با حضور رئیس، اعضای هیئت‌علمی و پژوهشگران پژوهشگاه برگزار شد. در این نشست ابتدا رئیس همایش، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش درباره اهمیت همایش و نقش آن در کارآمدی علوم انسانی اسلامی توضیحاتی ارائه نمودند و در ادامه دبیر علمی […]

نشست توجیهی همایش علوم انسانی اسلامی دفاعی–امنیتی
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به همت اندیشکده راهبردی و آینده‌نگاری، نشست توجیهی همایش علوم انسانی اسلامی دفاعی–امنیتی با حضور رئیس، اعضای هیئت‌علمی و پژوهشگران پژوهشگاه برگزار شد.

در این نشست ابتدا رئیس همایش، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش درباره اهمیت همایش و نقش آن در کارآمدی علوم انسانی اسلامی توضیحاتی ارائه نمودند و در ادامه دبیر علمی همایش، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین احمد شعبانی، فرایند مدیریت علمی و اجرایی این همایش را تشریح کردند.

 همایش علوم انسانیِ اسلامی دفاعی امنیتی در راستای گفتمان‌سازی، پیاده‌سازی و تحقق‌بخشی نقشه جامع تحول علوم انسانی پژوهشگاه و قطب اندیشه‌ای معرفتی نیروهای مسلح و در متن نظام برنامه‌های هفتمین کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی در آبان ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.