حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۲ 9 ذو القعدة 1444 Sunday, 28 May , 2023 ساعت ×
با حضور اعضای هیئت‌علمی

نشست سالیانه اعضای هیئت‌علمی پژوهشگاه برگزار شد.

شناسه : 2115 ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴ 1864 بازدید ارسال توسط :
در این جلسه، ابتدا حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش رئیس پژوهشگاه، ضمن خیرمقدم و تبریک ایام دهه کرامت به حاضرین، نکاتی را در خصوص مطالبات نمایندۀ ولی‌فقیه در سپاه، طرح تحول، کارهای بنیادی، نظام جامع پژوهش و ... یادآور شدند
نشست سالیانه اعضای هیئت‌علمی پژوهشگاه  برگزار شد.
پ
پ

 

 

به گزارش دفتر هیئت‌علمی پژوهشگاه: در این جلسه، ابتدا حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش رئیس پژوهشگاه، ضمن خیرمقدم و تبریک ایام دهه کرامت به حاضرین، نکاتی را در خصوص مطالبات نمایندۀ ولی‌فقیه در سپاه، طرح تحول، کارهای بنیادی، نظام جامع پژوهش و … یادآور شدند

سپس، حجت‌الاسلام محمدتقی شاکر مسئول دفتر هیئت‌علمی پژوهشگاه، ضمن گزارشی از فعالیت‌های انجام‌شده در طول یک سال گذشته، برنامه‌هایی سال جاری  را ارائه داد. در ادامه، مسئول کارگزینی دفتر، حجت‌الاسلام کاظم‌زاده نیز گزارشی از فعالیت‌های انجام‌شده در حیطه کارگزینی ارائه نمود.

در این جلسه از بین دو نفر کاندیدای نمایندگی اعضای هیئت‌علمی در کمیسیون هیئت‌علمی پژوهشگاه، آقای دکتر مجید سلیمانی، مجدداً با اکثریت آرا به‌عنوان نماینده اعضا در کمیسیون برای یک سال دیگر انتخاب شدند.

در قسمت پایانی این نشست نیز اعضا با بیان نقد و نظرات خویش، نکاتی را جهت توانمندسازی هیئت‌علمی و نیز کیفی سازی پژوهش و محصولات پژوهشگاه و همچنین ضرورت ارتباط با سایر مراکز پژوهشی و تحقیقی بیان نمودند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.