حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 19 شوال 1443 Friday, 20 May , 2022 ساعت ×
با حضور مسئول دفتر هیئت‌علمی فرماندهی کل سپاه:

نشست سالیانه اعضای هیئت‌علمی پژوهشگاه برگزار شد

شناسه : 2899 ۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۹:۳۸ 462 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: نشست سالیانه اعضای هیئت‌علمی پژوهشگاه با حضور دکتر اسماعیلی، مسئول دفتر هیئت‌علمی فرماندهی کل سپاه، در پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، برگزار شد. در ابتدای این جلسه که با حضور اعضای هیئت‌علمی پژوهشگاه برگزار شد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش، رئیس پژوهشگاه، ضمن عرض خیرمقدم، معرفی مختصری از پژوهشگاه ارائه نمودند. سپس، […]

نشست سالیانه اعضای هیئت‌علمی پژوهشگاه برگزار شد
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: نشست سالیانه اعضای هیئت‌علمی پژوهشگاه با حضور دکتر اسماعیلی، مسئول دفتر هیئت‌علمی فرماندهی کل سپاه، در پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که با حضور اعضای هیئت‌علمی پژوهشگاه برگزار شد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش، رئیس پژوهشگاه، ضمن عرض خیرمقدم، معرفی مختصری از پژوهشگاه ارائه نمودند.

سپس، مسئول دفتر هیئت‌علمی پژوهشگاه، گزارش مختصری از فعالیت یک‌سال گذشته دفتر هیئت‌علمی بیان داشت.

در ادامه، آقای اسماعیلی، ضمن ابراز خرسندی از اولین حضور خود در پژوهشگاه، ضمن ارج نهادن به مقام علم، عالم و پژوهش، مطالبی را نسبت به قوانین و مقررات هیئت‌علمی که زمینه‌ساز خدمت بهتر و آسان‌تر اعضای هیئت‌علمی، در محیط کاری خود باشد، گوشزد نمود.

در پایان: اعضای جلسه نیز نکات، سؤالات، انتقادات و پیشنهادات خود را نسبت به عملکرد دفتر هیئت‌علمی فرماندهی و زیرمجموعه‌های آن ارائه کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.