حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۱۴ تیر , ۱۴۰۱ 6 ذو الحجة 1443 Tuesday, 5 July , 2022 ساعت ×

نشست علمی «تحلیل و بررسی جریان مدعی یمانی»

شناسه : 1668 ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۴:۰۷ 940 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، نشست علمی «تحلیل و بررسی جریان مدعی یمانی» با حضور اعضای هیئت علمی و پژوهشگران پژوهشگاه امام صادق(ع) با ارائۀ جناب حجت الاسلام و المسلمین دکتر نصرت الله آیتی_ عضو هیئت علمی پژوهشکده مهدویت(آینده روشن)- برگزار شد.

نشست علمی «تحلیل و بررسی جریان مدعی یمانی»
پ
پ

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، نشست علمی «تحلیل و بررسی جریان مدعی یمانی» با حضور اعضای هیئت علمی و پژوهشگران پژوهشگاه امام صادقعلیه السلام با ارائۀ جناب حجت الاسلام و المسلمین دکتر نصرت الله آیتی_ عضو هیئت علمی پژوهشکده مهدویت(آینده روشن)- برگزار شد.

حجت الاسلام کارشناس دبیر جلسه ضمن خیرمقدم نکاتی در خصوص برگزاری این نشست مطرح کردند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر آیتی ضمن بیان تاریخچه مدعی یمانی و نحوه شکل‌گیری این جریان به بررسی آرا و اعتقادات این جریان پرداخت؛ ایشان بیان داشت که این فرقه علاوه بر عراق – که در آن پایگاه چندانی ندارد- در کشورهایی چون هند، پاکستان، افغانستان، اندونزی، کشورهای خلیج فارس و به ویژه ایران پیرو دارد، ولی از تعداد دقیق پیروان آن و نیز ارتباطات این جریان آماری در دست نیست.

ایشان در ادامه به شیوه های جذب مخاطب در این جریان پرداخت و گفت: این گروه از تعبیر خواب، استخاره، علوم غریبه و … برای جذب مخاطب بهره می‌گیرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.