حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱ 14 رجب 1444 Saturday, 4 February , 2023 ساعت ×
به همت پژوهشکدۀ مطالعات اجتماعی و فرهنگ مقاومت برگزار شد:

نشست علمی راهکارهای عملیاتی نمودن مدیریت راهبردی فرهنگی در بیانیه گام دوم انقلاب

شناسه : 3488 ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۷:۵۱ 39 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: در راستای برنامه‌های مصوب پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، نشست علمی راهکارهای عملیاتی نمودن مدیریت راهبردی فرهنگی در بیانیه گام دوم انقلاب در سالن شهید تهرانی مقدم این پژوهشگاه برگزار شد. در این نشست، دکتر رحمانی به‌عنوان ارائه‌دهنده نشست، به تشریح بیانیه گام دوم انقلاب پرداخت و در این راستا، […]

نشست علمی راهکارهای عملیاتی نمودن مدیریت راهبردی فرهنگی در بیانیه گام دوم انقلاب
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: در راستای برنامه‌های مصوب پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، نشست علمی راهکارهای عملیاتی نمودن مدیریت راهبردی فرهنگی در بیانیه گام دوم انقلاب در سالن شهید تهرانی مقدم این پژوهشگاه برگزار شد.

در این نشست، دکتر رحمانی به‌عنوان ارائه‌دهنده نشست، به تشریح بیانیه گام دوم انقلاب پرداخت و در این راستا، به ماهیت بیانیه گام دوم انقلاب، ابعاد و غایت بیانیه، الزامات حرکت جهت تحقق بیانیه گام دوم، ارزش‌های فرهنگی مورد انتظار در بیانیه اشاره نمودند، سپس با ارائه مدل عملیاتی کردن مدیریت راهبردی فرهنگی، تصویری از وضعیت فعلی مدیریت فرهنگی در بیانیه گام دوم ارائه نمودند.

در پایان، حاضرین در نشست به نقد و طرح سؤالاتی پیرامون موضوعات مطرح شده، پرداختند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.