حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۲ 8 ذو القعدة 1444 Saturday, 27 May , 2023 ساعت ×
با حضورسردار محمد مهدی‌نژاد نوری:

نشست علمی نقشۀ جامع علمی نیروهای مسلح برگزار شد

شناسه : 3004 ۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲ 923 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: نشست علمی نقشۀ جامع علمی نیروهای مسلح با حضور سردار محمد مهدی‌نژاد نوری، معاون علوم، تحقیقات و فناوری ستاد کل نیروهای مسلح در پژوهشگاه برگزار شد. در این نشست، سردار محمد مهدی‌نژاد نوری در رابطه با پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام بیان داشت: پژوهشگاه باید مرکزی باشد برای تولید محتواهای […]

نشست علمی نقشۀ جامع علمی نیروهای مسلح برگزار شد
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: نشست علمی نقشۀ جامع علمی نیروهای مسلح با حضور سردار محمد مهدی‌نژاد نوری، معاون علوم، تحقیقات و فناوری ستاد کل نیروهای مسلح در پژوهشگاه برگزار شد.

در این نشست، سردار محمد مهدی‌نژاد نوری در رابطه با پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام بیان داشت: پژوهشگاه باید مرکزی باشد برای تولید محتواهای مناسب برای مسائل روزمرۀ سازمان‌های نیروهای مسلح و فراتر از آن برای کل کشور و مرکز جهانی انقلاب اسلامی.

وی افزود: با توجه به بحث قطبیت معرفتی و اندیشه‌ای پژوهشگاه که در نقشۀ جامع علمی نیروهای مسلح مطرح‌شده است، پژوهشگاه باید کادر علمی خود را به‌صورت جذب نیروهای جدید و توانمند افزایش بدهد. پژوهشگاه باید توانمندی‌های خود و اشخاص خود را در جهت مرجع سازی در سطح نیروهای مسلح و ملی به‌صورت حضور در مجامع علمی، فعالیت‌های علمی مشترک، فرستادن نیرو به دوره‌های خاص در داخل یا خارج کشور و انجام بعضی از پروژه‌های ویژه حرکت دهد.

معاون علوم، تحقیقات و فناوری ستاد کل نیروهای مسلح، در پایان یادآور شد: به دلیل حجم فوق‌العاده زیاد نیازمندی‌های، باید روی شبکۀ همکاران کار جدی صورت دهیم؛ زیرا پژوهشگاه هر تعداد نیرو هم که داشته باشد، متناسب حجم نیازمندی نیست. ممکن است الآن بگویید که رده‌ای نیاز خود را ابلاغ نکرده است؛ اما اگر نقشۀ جامع علمی کشور را مبنا قرار دهید و نظام مسائل آن را بسط دهید، خواهیم دید که چه حجمی از نیازمندی مطرح است. پژوهشگاه به‌عنوان مرجع، باید توسعۀ چشمگیر و جهشی داشته، تا مرجعیت سازمانی پیدا کند. و این باعث تقویت شأن بیش‌ازپیش پژوهشگاه نسبت به گذشته خواهد شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.