حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۱۴ تیر , ۱۴۰۱ 6 ذو الحجة 1443 Tuesday, 5 July , 2022 ساعت ×
به مناسبت هفتۀ پژوهش و فناوری:

نشست هم‌اندیشی بین پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام و معاونت روابط‌عمومی و انتشارات سپاه برگزار شد.

شناسه : 2652 ۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵ 479 بازدید ارسال توسط : نویسنده : سید نادر مددی منبع : روابط عمومی پژوهشگاه

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به مناسبت هفتۀ پژوهش و فناوری جلسۀ مشترک معاونت روابط‌عمومی و انتشارات سپاه و پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام برگزار شد. حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام ضمن تبریک هفتۀ پژوهش و فناوری بیان داشت: قطعاً کمک دوستان در معاونت زمینۀ خوبی است برای اینکه امر […]

نشست هم‌اندیشی بین پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام و معاونت روابط‌عمومی و انتشارات سپاه برگزار شد.
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به مناسبت هفتۀ پژوهش و فناوری جلسۀ مشترک معاونت روابط‌عمومی و انتشارات سپاه و پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام ضمن تبریک هفتۀ پژوهش و فناوری بیان داشت: قطعاً کمک دوستان در معاونت زمینۀ خوبی است برای اینکه امر پژوهش را یاری بکند و درواقع آثار علمی پژوهشگاه را سطح کشور و دنیا عرضه و معرفی کند. با توجه با شرایط امسال تصمیم بر این شد که یک سری از برنامه‌ها و نشست‌های علمی پژوهشگاه به صورت مجازی برگزار شود و برای اولین بار نشست‌های علمی به شکل وبینار در پژوهشگاه برگزار شد و در همین راستا، رادیو پژوهش که آثار پژوهشگاه را معرفی می‌کند را در پژوهشگاه راه‌اندازی کردیم.

در ادامه سردار رمضان شریف معاون روابط‌عمومی و انتشارات سپاه بیان داشت: در راستای معرفی آثار شاخص پژوهشگاه به جامعۀ علمی کشور از حداکثر توان خود استفاده می‌کنیم و هر کمکی از که از دست ما بربیایید دریغ نخواهیم کرد.

در پایان مدیران و کارشناسان پژوهشگاه و معاونت روابط‌عمومی و انتشارات نظرات و دیدگاه‌های خود را مطرح کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.