حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۲ 8 ذو القعدة 1444 Saturday, 27 May , 2023 ساعت ×
با حضور مسئول بسیج طلاب و اساتید سازمان بسیج مستضعفین:

نشست هم‌اندیشی ماهنامۀ حوزۀ انقلابی برگزار شد

شناسه : 3115 ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۸ 400 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: نشست هم‌اندیشی ماهنامۀ حوزۀ انقلابی با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین کریم سرافراز، مسئول بسیج طلاب و اساتید سازمان بسیج مستضعفین و هیئت همراه در پژوهشگاه برگزار شد. در ابتدای این نشست، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش، رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام ضمن خوشامدگویی، بیان داشت: پژوهشگاه آمادگی دارد تا در بعد محتوایی با […]

نشست هم‌اندیشی ماهنامۀ حوزۀ انقلابی برگزار شد
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: نشست هم‌اندیشی ماهنامۀ حوزۀ انقلابی با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین کریم سرافراز، مسئول بسیج طلاب و اساتید سازمان بسیج مستضعفین و هیئت همراه در پژوهشگاه برگزار شد.

در ابتدای این نشست، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش، رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام ضمن خوشامدگویی، بیان داشت: پژوهشگاه آمادگی دارد تا در بعد محتوایی با سازمان بسیج مستضعفین همکاری نماید. در این راستا باید خرد جمعی و هم‌افزایی به معنای واقعی اتفاق بیافتد؛ یعنی هم سازمان بسیج و هم پژوهشگاه باید با تمام توان پای کار بیایند تا بتوانیم به نتایج مطلوبی برسیم.

رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام یادآور شد: به دلیل حجم بالای فعالیت‌های علمی در پژوهشگاه، کارهای ستادی و اجرایی نشریه در سازمان بسیج، و کارهای علمی و پژوهشی آن در پژوهشگاه انجام گیرد.

در پایان، اعضای جلسه نظرات خود را در مورد هیئت تحریریه، عناوین، محتوا و … ارائه دادند و قرار شد این جلسه بعد از مشخص شدن هیئت تحریریه ادامه داشته باشد.

 سپس حجت‌الاسلام‌والمسلمین کریم سرافراز بیان داشت: کارهای محتوایی از دغدغه‌های نمایندۀ ولی‌فقیه در سپاه هست و تأکید ایشان این است که این کارها در پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام صورت بگیرد.

مسئول بسیج طلاب و اساتید سازمان بسیج مستضعفین افزود: سازمان بسیج در نظر دارد برای بهره‌برداری اساتید، طلاب و روحانیون سراسر کشور نشریۀ علمی-تخصصی حوزۀ انقلابی را تهیه و باهدف ارتقاء سطح بینش علمی، سیاسی و فرهنگی آن‌ها، به مأموریت جهاد تبیین برای عموم جامعه بپردازد و به لحاظ محتوایی در بخش‌های انقلاب و حکومت اسلامی، حوزۀ روحانیت، جریان‌شناسی و تحلیل سیاسی، مناسبت‌های ملی و مذهبی و اطلاعات و اخبار سیاسی، نظامی و علمی تدوین می‌گردد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.