حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱ 14 رجب 1444 Saturday, 4 February , 2023 ساعت ×
در راستای مسائل حوزۀ چاپ، نشر و صدور مجوزها انجام گرفت:

نشست هم‌اندیشی پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم

شناسه : 3462 ۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۹ 46 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: نشست هم‌اندیشی پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم برگزار شد. در این دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش رئیس پژوهشگاه ضمن خیرمقدم، به معرفی جایگاه، آثار و فعالیت‌های پژوهشگاه پرداختند و با برشماری زمینه‌های همکاری، حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد را فرصت گران‌بهایی برای پژوهشگاه […]

نشست هم‌اندیشی پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: نشست هم‌اندیشی پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم برگزار شد.

در این دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش رئیس پژوهشگاه ضمن خیرمقدم، به معرفی جایگاه، آثار و فعالیت‌های پژوهشگاه پرداختند و با برشماری زمینه‌های همکاری، حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد را فرصت گران‌بهایی برای پژوهشگاه دانستند و خواستار استمرار جلسات دوجانبه شدند.

در ادامه: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم ضمن قدردانی از برگزاری این جلسه، آمادگی خود را برای همکاری گسترده با پژوهشگاه اعلام کردند و برای برون‌رفت از مشکلات پیشِ‌رو، راهکارهایی را ارائه دادند. در پایان اعضاء به طرح مشکلات و مسائل حوزۀ چاپ، نشر و صدور مجوزها پرداختند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.