حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 27 رمضان 1442 Saturday, 8 May , 2021 ساعت ×

نشست پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام با رؤسای سازمان‌های عقیدتی-سیاسی نیروهای مسلح

شناسه : 2694 ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱ 198 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: نشست پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام با رؤسای سازمان‌های عقیدتی-سیاسی نیروهای مسلح برگزار شد. در این نشست که به میزبانی نمایندۀ ولی‌فقیه در سپاه برگزار شد ابتدا حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر عبدالله حاجی‌صادقی، ضمن خیرمقدم، بر استمرار این نوع جلسات تأکید و افزودند: وجود محققانی که نیروهای مسلح را می‌شناسند و همچنین […]

پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: نشست پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام با رؤسای سازمان‌های عقیدتی-سیاسی نیروهای مسلح برگزار شد. در این نشست که به میزبانی نمایندۀ ولی‌فقیه در سپاه برگزار شد ابتدا حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر عبدالله حاجی‌صادقی، ضمن خیرمقدم، بر استمرار این نوع جلسات تأکید و افزودند: وجود محققانی که نیروهای مسلح را می‌شناسند و همچنین اشراف به معارف دینی دارند دو ویژگی بارز پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام می‌باشد.

در این جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام ضمن ارائۀ گزارشی از فعالیت‌های پژوهشگاه، رسماً از رؤسای سازمان‌های عقیدتی-سیاسی نیروهای مسلح برای بازدید از پژوهشگاه و نمایشگاه دائم آثار و محصولات آن دعوت به عمل آورد.

در ادامه رؤسای سازمان‌های عقیدتی-سیاسی نیروهای مسلح به همکاری شایستۀ پژوهشگاه در انجام پژوهش‌ها و تدوین متون آموزشی اشاره کرده و بر رفع موانع همکاری و افزایش تعاملات تأکید نمودند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.