حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۱۱ آذر , ۱۳۹۹ 16 ربيع ثاني 1442 Tuesday, 1 December , 2020 ساعت ×
دکتر رحیمی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

نیروهای مسلح قطعاً به پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام نیاز دارند

شناسه : 2570 ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۴ 98 بازدید ارسال توسط : نویسنده : سید نادر مددی منبع : روابط عمومی پژوهشگاه

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: دکتر غلامحسین رحیمی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری و هیئت همراه از پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام بازدید کردند. در ابتدای این بازدید حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر حمید نگارش رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام ضمن عرض خیرمقدم گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه و افزودند که […]

نیروهای مسلح قطعاً به پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام نیاز دارند
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: دکتر غلامحسین رحیمی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری و هیئت همراه از پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام بازدید کردند.
در ابتدای این بازدید حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر حمید نگارش رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام ضمن عرض خیرمقدم گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه و افزودند که پژوهشگاه به دنبال پاسخگویی به نیازهای پژوهشی نیروهای مسلح در حوزۀ علوم اسلامی و انسانی و تقویت هم‌افزایی و همکاری با مراکز علمی- پژوهشی کشور است.
دکتر رحیمی ضمن بازدید از نمایشگاه دائم آثار و محصولات پژوهشگاه، عنوان کرد، نیروهای مسلح قطعاً به چنین پژوهشگاهی نیاز دارند و این پژوهشگاه خیلی خوب کار کرده و از این به بعد نیز محکم‌تر به کار خود ادامه دهد و تا زمانی که بنده مسئول هستم از این پژوهشگاه حمایت می‌کنم.
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری، تأکید کرد: نیروهای مسلح باید نیازهای مطالعاتی، تحقیقاتی و تخصصی خود را در حوزۀ علوم اسلامی و انسانی از طریق این پژوهشگاه تأمین کنند و در این راستا اگر نیاز باشد ما کمک می‌کنیم گروه یا پژوهشکدۀ جدیدی به پژوهشگاه اضافه شود.
وی در پایان یادآور شد: بهتر است در جهت تقویت هم‌افزایی علمی از نیروهای علمی سراسر کشور و توان علمی آن‌ها نیز در پژوهش های حوزه علوم اسلامی و انسانی استفاده شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.