حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۱۴ تیر , ۱۴۰۱ 6 ذو الحجة 1443 Tuesday, 5 July , 2022 ساعت ×
معاون عقیدتی-سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه:

هرچقدر پژوهشگاه پیشرفت کند ما موفق‌تر خواهیم بود.

شناسه : 2646 ۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۹:۲۳ 792 بازدید ارسال توسط : نویسنده : سید نادر مددی منبع : روابط عمومی پژوهشگاه

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به مناسبت هفتۀ پژوهش و فناوری جلسۀ مشترک معاونت عقیدتی-سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه و پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام برگزار شد. حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام ضمن تبریک هفتۀ پژوهش و فناوری بیان داشت: برنامه‌های پژوهشگاه در هفتۀ پژوهش و فناوری نسبت به سال‌های […]

هرچقدر پژوهشگاه پیشرفت کند ما موفق‌تر خواهیم بود.
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به مناسبت هفتۀ پژوهش و فناوری جلسۀ مشترک معاونت عقیدتی-سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه و پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام ضمن تبریک هفتۀ پژوهش و فناوری بیان داشت: برنامه‌های پژوهشگاه در هفتۀ پژوهش و فناوری نسبت به سال‌های گذشته تغییر کرده و ما خدمت معاونت‌های ستادی رسیدیم به این منظور که نظرات رده‌های دیگر را بگیریم تا بتوانیم کارهای مفید و اثربخشی ارائه دهیم.

در ادامه مجید غلامرضا معاون عقیدتی-سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ضمن تبریک هفتۀ پژوهش و فناوری بیان داشت: شکل‌گیری مرکز تحقیقات (پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام) با شکل‌گیری معاونت عقیدتی-سیاسی ایجاد شد. چون در آن زمان معاونت عقیدتی-سیاسی نیاز به محتوا داشت و به همین خاطر مرکز تحقیقات شکل گرفت و محتوای عقیدتی تولید و ارائه می‌داد در این زمینه  هرچقدر پژوهشگاه پیشرفت کند ما در پیش‌برد برنامه‌هایمان موفق‌تر هستیم.

وی افزود: کار پژوهشی و علمی نیاز به جهاد علمی دارد. اگر مربی یا پژوهشگر می‌خواهد کارش باکیفیت و اثربخش باشد باید در میدان تحقیق حاضر باشد و تلاش کند تا محتوای خوب و مفید تولید کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.