حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۲ 9 ذو القعدة 1444 Sunday, 28 May , 2023 ساعت ×
به همت پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام انجام شد:

همکاری علمی با مؤسسه مدارس راهیان کوثر

شناسه : 2848 ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲ 1447 بازدید ارسال توسط : نویسنده : سید نادر مددی منبع : روابط عمومی پژوهشگاه

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: نشست همکاری علمی بین پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام و مؤسسۀ مدارس راهیان کوثر برگزار شد. در این نشست، در رابطه با موضوعات مختلفی ازجمله: تدوین متن مطالعاتی معلم مطلوب بر مبنای سند تحول آموزش‌وپرورش، انجام طرح پژوهشی چگونگی دستیابی به ویژگی‌ها و خصوصیات دانش‌آموز مطلوب بر اساس سند تحول […]

همکاری علمی با مؤسسه مدارس راهیان کوثر
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: نشست همکاری علمی بین پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام و مؤسسۀ مدارس راهیان کوثر برگزار شد.

در این نشست، در رابطه با موضوعات مختلفی ازجمله: تدوین متن مطالعاتی معلم مطلوب بر مبنای سند تحول آموزش‌وپرورش، انجام طرح پژوهشی چگونگی دستیابی به ویژگی‌ها و خصوصیات دانش‌آموز مطلوب بر اساس سند تحول در پایه‌های مختلف، تدوین متن مطالعاتی مدیر مطلوب (مدیر مدرسه)، تدوین متن مطالعاتی مدرسه مطلوب، انجام طرح پژوهشی نقش خانواده در فرایند تربیت دانش‌آموز مطلوب و پیگیری برای راه‌اندازی مجلۀ ترویجی، بحث و تبادل‌نظر شد و در پایان مقرر شد موضوعات فوق پس از ابلاغ معاونت آموزش و پژوهش نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه در پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام تهیه و تدوین شود.

لازم به ذکر است مدارس راهیان کوثر باهدف الگوبخشی به سازمان آموزشی و پژوهشی تأسیس شده و هم‌اکنون با ۵۵۰ مدرسه در حال فعالیت هستند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.