حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۲ 8 ذو القعدة 1444 Saturday, 27 May , 2023 ساعت ×
سردار محمد مهدی‌نژاد نوری:

پژوهشگاه تاکنون دستاوردهای برجسته‌ای در زمینۀ مبانی اسلامی داشته است

شناسه : 3001 ۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰ 588 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: سردار محمد مهدی‌نژاد نوری، معاون علوم، تحقیقات و فناوری ستاد کل نیروهای مسلح، در حاشیه بازدید از نمایشگاه دائم آثار و محصولات پژوهشگاه بیان داشت: انقلاب اسلامی در درجۀ اول، انقلابی مبتنی بر عقیده و فرهنگ بوده که وابستگی تام به مبانی اسلامی داشته و دارد. تداوم این انقلاب و تحقق […]

پژوهشگاه تاکنون دستاوردهای برجسته‌ای در زمینۀ مبانی اسلامی داشته است
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: سردار محمد مهدی‌نژاد نوری، معاون علوم، تحقیقات و فناوری ستاد کل نیروهای مسلح، در حاشیه بازدید از نمایشگاه دائم آثار و محصولات پژوهشگاه بیان داشت: انقلاب اسلامی در درجۀ اول، انقلابی مبتنی بر عقیده و فرهنگ بوده که وابستگی تام به مبانی اسلامی داشته و دارد. تداوم این انقلاب و تحقق اهداف والا و آرمانی آن وابسته به تبیین و ترویج مبانی اندیشه‌ای و معرفتی اسلامی دارد که در سطح نیروهای مسلح و در سطح ملی توسعه و گسترش یابد.

این پژوهشگاه، تاکنون دستاوردهای برجسته‌ای در این زمینه داشته است، ولی در مقایسه با قله‌هایی که باید فتح شود، کارهای بسیار زیاد، عمیق و ضروری باقیمانده است. امید است با مأموریت مهمی که از طرف رهبر معظم انقلاب مدظله‌العالی، به این پژوهشگاه واگذار شده است، شاهد تلاش بیشتر و گسترده‌تر از سوی پژوهشگاه، با تکیه‌بر ظرفیت داخلی خود و شبکۀ همکاران آن باشیم و بتوانیم قله‌های علم و فناوری را در این خصوص فتح کنیم و نظریات ناب را برای جهانیان عرضه کنیم تا سهم خود را در دستیابی به مرجعیت علمی ایفا نماییم و وظیفۀ ستادهای بالادستی، قطعاً حمایت و همکاری با این پژوهشگاه، در این مسیر خواهد بود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.