حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۱۴ تیر , ۱۴۰۱ 6 ذو الحجة 1443 Tuesday, 5 July , 2022 ساعت ×
معاون سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه:

پژوهشگاه ظرفیت خوبی است برای نمایندگی ولی‌فقیه.

شناسه : 2649 ۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۹:۴۷ 1085 بازدید ارسال توسط : نویسنده : سید نادر مددی منبع : روابط عمومی پژوهشگاه

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به مناسبت هفتۀ پژوهش و فناوری جلسۀ مشترک معاونت سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه و پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام برگزار شد. حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام ضمن تبریک هفتۀ پژوهش و فناوری بیان داشت: برنامه‌ها و فعالیت‌های پژوهشگاه در هفتۀ پژوهش و فناوری نسبت […]

پژوهشگاه ظرفیت خوبی است برای نمایندگی ولی‌فقیه.
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به مناسبت هفتۀ پژوهش و فناوری جلسۀ مشترک معاونت سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه و پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید نگارش رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام ضمن تبریک هفتۀ پژوهش و فناوری بیان داشت: برنامه‌ها و فعالیت‌های پژوهشگاه در هفتۀ پژوهش و فناوری نسبت به سال گذشته تغییر کرده و به سمت فضای مجازی رفته‌ایم و جلسات و نشست‌های علمی پژوهشگاه را از طریق وبینار برگزار کرده‌ایم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین نگارش افزود: هدف از تشکیل این جلسه، تقدیر از زحمات دوستان در معاونت سیاسی و شنیدن نظرات و دیدگاه‌های دوستان برای تعامل بیشتر و بهتر می‌باشد.

در ادامه سردار یدالله جوانی معاون سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیان داشت: پژوهشگاه یک ظرفیت خوبی است برای نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه و کارآمدی بیشتر پژوهشگاه در ارتباط بیشتر با معاونت‌های ستادی و مجموعه‌های که در سپاه می‌توانند به‌عنوان کاربر مطرح شوند روزافزون می‌شود. هرچه ارتباطات و تعاملات بیشتر باشد کار به نحو احسن انجام می‌شود.

 در پایان مدیران و کارشناسان معاونت سیاسی و پژوهشگاه نظرات و دیدگاه‌های خود را مطرح کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.