حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱ 24 شوال 1443 Wednesday, 25 May , 2022 ساعت ×

پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق(ع) برای نیروهای مسلح زیرساخت تعمیق معنویت و بصیرت است

شناسه : 1247 ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۸:۳۷ 1233 بازدید ارسال توسط :

سردار شکارچی نمایندۀ رئیس ستادکل نیروهای مسلح در رابطه با جایگاه پژوهشگاه در نیروهای مسلح بیان داشت: پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق(ع) برای نیروهای مسلح زیرساخت تعمیق معنویت و بصیرت است، چراکه محصولات آن بر اساس نیازها و آسیب‌ها تولید می‌شوند. امروز آمادگی نیروهای مسلح صددرصد به تعمیق معنویت و بصیرت وابسته است، که کار […]

پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق(ع) برای نیروهای مسلح زیرساخت تعمیق معنویت و بصیرت است
پ
پ

سردار شکارچی نمایندۀ رئیس ستادکل نیروهای مسلح در رابطه با جایگاه پژوهشگاه در نیروهای مسلح بیان داشت: پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق(ع) برای نیروهای مسلح زیرساخت تعمیق معنویت و بصیرت است، چراکه محصولات آن بر اساس نیازها و آسیب‌ها تولید می‌شوند. امروز آمادگی نیروهای مسلح صددرصد به تعمیق معنویت و بصیرت وابسته است، که کار پژوهشگاه همین است.

ایشان در مورد حرکت پژوهشگاه در مسیر صحیح افزودند: باید پژوهشگاه را به‌روزرسانی کرد به این معنا که باید حوزه تهدید شناسی را تقویت کرد و در واقع نیازهای نیروهای مسلح را شناخت و متناسب با آن به تولید آثار پرداخت، ازاین‌رو کار بسیار ارزشمندی است.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.