حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱ 24 شوال 1443 Wednesday, 25 May , 2022 ساعت ×

پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق(ع) در روند و فرآیند رشدش حرکت قابل قبول و فزاینده‌ای داشته است

شناسه : 1254 ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۹:۰۱ 1189 بازدید ارسال توسط :

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی سعیدی، رئیس دفتر عقیدتی-سیاسی فرماندهی معظم کل قوا، در مورد جایگاه پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق (ع) بیان داشت: خوشبختانه پژوهشگاه در روند و فرآیند رشدش حرکت قابل قبول و فزاینده‌ای داشته است که این حرکت از شروع تا به امروز، پژوهشگاه را به یک مرکز علمی، راهبردی و کاربردی برای نیروهای مسلح […]

پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق(ع) در روند و فرآیند رشدش حرکت قابل قبول و فزاینده‌ای داشته است
پ
پ

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی سعیدی، رئیس دفتر عقیدتی-سیاسی فرماندهی معظم کل قوا، در مورد جایگاه پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق (ع) بیان داشت: خوشبختانه پژوهشگاه در روند و فرآیند رشدش حرکت قابل قبول و فزاینده‌ای داشته است که این حرکت از شروع تا به امروز، پژوهشگاه را به یک مرکز علمی، راهبردی و کاربردی برای نیروهای مسلح تبدیل کرده است و باید از زحمات مدیران و مسئولان این پژوهشگاه تقدیر و تشکر کرد. چراکه آثار، تألیفات و پژوهش‌های کیفی پژوهشگاه اعتباری در دیدگاه حوزویان ایجاد کرده است که این اعتبار بسیار ارزشمند است. آثار پژوهشگاه به دلیل استحکام و اتقانی که دارد در جامعه موردقبول واقع شده‌اند.

ایشان افزودند: ارتقاء پژوهشکده تحقیقات اسلامی به پژوهشگاه یک نقطه قوت بود، و در مرحله بعد ارتقاء جایگاه پژوهشگاه به پاسخ‌گویی مجموعه نیروهای مسلح ازجمله امتیازات این پژوهشگاه است. امیدوارم همکاران پژوهشگاه در گام بعدی بتوانند پاسخ‌گوی همه نیازهای نیروهای مسلح در علوم انسانی و اسلامی باشند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.