حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۲ 9 ذو القعدة 1444 Sunday, 28 May , 2023 ساعت ×

پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق(ع) یک موجود زنده است.

شناسه : 1197 ۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷ 1766 بازدید ارسال توسط :

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالعلی گواهی، معاون تربیت و آموزش دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا در بازدید از پژوهشگاه، بیان داشت: پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق(ع) یک موجود زنده است. امیدواریم که در سال‌های آینده با توانی که این مجموعه دارد بتواند برای مرکزیت نظام برنامۀ خوبی داشته باشد. معاون تربیت و آموزش دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی […]

پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق(ع) یک موجود زنده است.
پ
پ

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالعلی گواهی، معاون تربیت و آموزش دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا در بازدید از پژوهشگاه، بیان داشت: پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق(ع) یک موجود زنده است. امیدواریم که در سال‌های آینده با توانی که این مجموعه دارد بتواند برای مرکزیت نظام برنامۀ خوبی داشته باشد.

معاون تربیت و آموزش دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا، خطاب به پژوهشگران این پژوهشگاه، افزود: اگر برای خدا کار کنید، در آینده اثر خودش را خواهد گذاشت و علمای بزرگ ما ازجمله علامه طباطبایی سعی می‌کردند کتاب‌های خودشان را در شب‌های قدر خاتمه بدهند. پس زمان، مکان، نوع بیان و نیت‌ها خیلی تأثیر دارند.

وی در پایان در رابطه با آثار پژوهشگاه بیان داشت: آن آثاری را که دیدم خوب بود ولی باید به‌روزرسانی و ادبیات امروز را به‌کار ببریم. و همچنین نیازها را بشناسیم چون تا نیازها را نشناسیم نمی‌توانیم نسخه بنویسیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.