حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱ 24 شوال 1443 Wednesday, 25 May , 2022 ساعت ×
معاون تربیت و آموزش سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع:

پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام می‌تواند نیازهای نیروهای مسلح را پاسخگو باشد

شناسه : 2855 ۰۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱ 459 بازدید ارسال توسط : نویسنده : سید نادر مددی منبع : روابط عمومی پژوهشگاه

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: در حاشیه بازدید اعضای معاونت آموزش سازمان عقیدتی-سیاسی وزارت دفاع از نمایشگاه دائم آثار و محصولات پژوهشگاه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدباقر ابراهیمی، معاون تربیت و آموزش سازمان عقیدتی-سیاسی وزارت دفاع اعلام کرد: امروز برای ما توفیق شد تا از پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام بازدید داشته باشیم که بسیار مورد استقبال و […]

پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام می‌تواند نیازهای نیروهای مسلح را پاسخگو باشد
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: در حاشیه بازدید اعضای معاونت آموزش سازمان عقیدتی-سیاسی وزارت دفاع از نمایشگاه دائم آثار و محصولات پژوهشگاه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدباقر ابراهیمی، معاون تربیت و آموزش سازمان عقیدتی-سیاسی وزارت دفاع اعلام کرد: امروز برای ما توفیق شد تا از پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام بازدید داشته باشیم که بسیار مورد استقبال و استفاده ما قرار گرفت.

ایشان افزود: در پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام در موضوعات مختلفی پژوهش صورت گرفته که در حقیقت می‌تواند نیازهای نیروهای مسلح را پاسخگو باشد. حقیقتاً محققین و پژوهشگران بسیار فرهیخته‌ای در این مجموعه حضور دارند و  کارهای بسیار خوبی انجام دادند که ما در وزارت دفاع با توجه به تنوع کارکنان و مخاطبان‌مان می‌توانیم از آثار و کتب پژوهشگاه، بهره‌مند شویم.

وی یادآور شد: برای اینکه همکاران ما بتوانند آشنایی بیشتری با پژوهشگاه پیدا کنند، باید ارتباط ما با پژوهشگاه به‌صورت فصلی برقرار شود تا آنچه در این پژوهشگاه تولید می‌شود، در اختیار سازمان ما قرار گیرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.