حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۲ 9 ذو القعدة 1444 Sunday, 28 May , 2023 ساعت ×
قائم‌مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در علوم انسانی:

پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام نسبت به پژوهشگاه‌های دیگر پیشتاز است

شناسه : 3053 ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۹ 599 بازدید ارسال توسط :

 دکتر محمدجواد هراتی، قائم‌مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در علوم انسانی، در حاشیۀ بازدید از نمایشگاه دائم آثار پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام بیان داشت: از کارهای انجام‌گرفته در پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام اطلاعی نداشتم. انصافاً زحمات زیادی کشیده شده با توجه به مأموریت‌محور بودن و اینکه برخی از کارهای پژوهشگاه […]

پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام نسبت به پژوهشگاه‌های دیگر پیشتاز است
پ
پ

 دکتر محمدجواد هراتی، قائم‌مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در علوم انسانی، در حاشیۀ بازدید از نمایشگاه دائم آثار پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام بیان داشت: از کارهای انجام‌گرفته در پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام اطلاعی نداشتم. انصافاً زحمات زیادی کشیده شده با توجه به مأموریت‌محور بودن و اینکه برخی از کارهای پژوهشگاه قابل اطلاع‌رسانی نیستند این پژوهشگاه گمنام است و در اینجا کارهای خیلی خوبی انجام‌گرفته.

دکتر هراتی افزود: چیزی که در اینجا نظرم را خیلی جلب کرد مأموریت‌محوری پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام است که خیلی خاص کار کرده و پراکنده‌کاری نکرده و با توجه به این کار، نسبت به پژوهشگاه‌های دیگر پیشتاز است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.