حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۲ 8 ذو القعدة 1444 Saturday, 27 May , 2023 ساعت ×
به همت پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام:

کتاب بازخوانی پرونده داعش (چرایی تأسیس، چگونگی عملکرد) منتشر شد

شناسه : 2817 ۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۲ 1266 بازدید ارسال توسط : نویسنده : سید نادر مددی منبع : روابط عمومی پژوهشگاه

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: کتاب بازخوانی پرونده داعش (چرایی تأسیس، چگونگی عملکرد) به قلم محمدتقی رکنی لموکی در پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام منتشر شد.  ظهور و ترویج گروه تکفیری- تروریستی داعش، با شعارهای گمراه‌کننده، در بسیاری از مسلمانان این پندار را آفرید که این گروه بر حق و هدف آن اسلام‌گرایی است. در […]

کتاب بازخوانی پرونده داعش (چرایی تأسیس، چگونگی عملکرد) منتشر شد
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: کتاب بازخوانی پرونده داعش (چرایی تأسیس، چگونگی عملکرد) به قلم محمدتقی رکنی لموکی در پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام منتشر شد.

 ظهور و ترویج گروه تکفیری- تروریستی داعش، با شعارهای گمراه‌کننده، در بسیاری از مسلمانان این پندار را آفرید که این گروه بر حق و هدف آن اسلام‌گرایی است. در این نوشتار، با معرفی هویت واقعی رهبران داعش اثبات می‌شود که اگر نگوییم داعش به دست دشمنان اسلام تأسیس و ترویج شد، دست‌کم می‌توان یقین کرد که عملکرد داعش کمک به اهداف مستکبران جهان و برخلاف آموزه‌های اصیل اسلامی بوده است. برای اثبات انحرافات گروه تکفیری- تروریستی داعش، بازخوانی شعارهای اصلی آنان، نمونه‌هایی از حمایت‌های پیدا و پنهان قدرت‌های استکباری منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای و نیز جنایت‌های آنان در دوران قدرت‌نمایی بررسی شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.