حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱ 14 رجب 1444 Saturday, 4 February , 2023 ساعت ×
به همت پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام

کتاب جریان‌شناسی فکری فرهنگی سلفی گری معاصر منتشر شد

شناسه : 2820 ۰۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۹:۳۰ 1155 بازدید ارسال توسط : نویسنده : سید نادر مددی منبع : روابط عمومی پژوهشگاه

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: کتاب جریان‌شناسی فکری فرهنگی سلفی گری معاصر به قلم مهدی فرمانیان با همکاری مجید فاطمی‌نژاد در پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام منتشر شد. در دهۀ اخیر، گروه‌های تکفیری متعددی ظهور یافته‌اند که ره آورده آن قتل، خشونت و تخریب چهرۀ واقعی اسلام است. این گروه‌های افراطی هم چون فرقۀ وهابیت، […]

کتاب جریان‌شناسی فکری فرهنگی سلفی گری معاصر منتشر شد
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: کتاب جریان‌شناسی فکری فرهنگی سلفی گری معاصر به قلم مهدی فرمانیان با همکاری مجید فاطمی‌نژاد در پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام منتشر شد.

در دهۀ اخیر، گروه‌های تکفیری متعددی ظهور یافته‌اند که ره آورده آن قتل، خشونت و تخریب چهرۀ واقعی اسلام است. این گروه‌های افراطی هم چون فرقۀ وهابیت، با کمک استکبار و استعمار، پایه‌های انحرافی خود را قوت بخشیدند و اکنون این تفکر به اسم اسلام سلفی به کشتار دیگران، اعم از مسلمان و مسیحی، پرداخته و نه‌تنها به جنگ شیعه و سنی دامن می‌زند، بلکه جنگ اسلام و مسیحیت را شعله‌ور می‌سازد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.