حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت ×
به همت پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام

کتاب جریان‌شناسی نفاق با رویکرد قرآن‌بنیان منتشر شد.

شناسه : 2608 ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۸:۲۹ 775 بازدید ارسال توسط : نویسنده : سید نادر مددی منبع : روابط عمومی پژوهشگاه

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به همت پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، کتاب جریان‌شناسی نفاق با رویکرد قرآن‌بنیان به قلم احمد رضایی منتشر شد. منظور از نفاق فقط آن احساس شخصی ناشی از اختلال روانی نیست، بلکه منظور جریان نفاق است و جریان نفاق، یعنی در درون نظام اسلامی یک مجموعه‌ای به قصد ضربه‌زدن و […]

کتاب جریان‌شناسی نفاق با رویکرد قرآن‌بنیان منتشر شد.
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به همت پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، کتاب جریان‌شناسی نفاق با رویکرد قرآن‌بنیان به قلم احمد رضایی منتشر شد.
منظور از نفاق فقط آن احساس شخصی ناشی از اختلال روانی نیست، بلکه منظور جریان نفاق است و جریان نفاق، یعنی در درون نظام اسلامی یک مجموعه‌ای به قصد ضربه‌زدن و مخالفت‌کردن و توطئه کردن بدون این‌که این شجاعت را داشته باشند که صریحاً اعلام کنند ما دشمنیم. دشمن منافق، هرچه ناشناخته‌تر باشد، خطر او بیشتر است. اگر به نحوی در یک جامعه وسیله‌ای دست مردم آمد که توانستند با آن وسیله، منافق را بشناسند، این خیلی خوب خواهد بود. (امام خامنه‌ای مدظله‌العالی)

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.